Ponovna prodaja Hotela Maestral i poslovnih udjela Cluba Adriatic
Objavljen javni poziv za kupnju državnih dionica
Izvor: CERP Foto: hotelsindubrovnik.com
Centar za restrukturiranje i prodaju (CERP) objavio je javne pozive za obvezujuće ponude za kupnju 68,94 posto dionica dubrovačke tvrtke Hoteli Maestral po početnoj cijeni od 126,8 milijuna kuna, te triju poslovnih udjela u tvrtki Club Adriatic koja upravlja s nekoliko hotela, kampova i turističkih naselja na Jadranu po početnoj cijeni od 48,5 milijuna kuna.
To je ponovljen poziv.
Za kupnju Hotela Maestral rok za obvezujuće ponude je do 22. listopada u 14 sati. Otkup ponudbene dokumentacije je 100 tisuća kuna. Ukupna nominalna vrijednost dionica koje se prodaju je 71,1 milijun kuna.
U pozivu se napominje i da će se CERP prilikom odlučivanja o izboru najpovoljnije ponude voditi najvećom ponuđenom cijenom.
Za kupnju triju udjela u Clubu Adriatic rok obvezujuće ponude je 21. rujan do 14 sati.
Tri poslovna udjela u Clubu Adriatic prodaju se za početnih 48,5 milijuna kuna, a ukupno su nominalno vrijedna 120,9 milijuna kuna. Otkup ponudbene dokumentacije je i ovdje 100 tisuća kuna.