Burger Festival Vodice
09. 07. 2026. - 19. 07. 2026.-Trg kneza Branimira, od 15:00h
Od 9. do 19. srpnja u parku na Trgu kneza Branimira održat će se prvi Burger Festival Vodice, novo izdanje najposjećenijeg regionalnog street food formata kreativne agencije Kokoš ili jaje koja stoji iza Fuliranja i Zagreb Burger Festivala.
Ovaj festival već deset godina oblikuje domaću burger scenu i gostuje diljem Hrvatske, te u Vodice donosi provjerenu formulu izvrsnih zalogaja, koncerata, DJ programa i zajedničkog gledanja nogometa na velikom ekranu.
Organizatori u Vodice dolaze s pomno odabranom ekipom chefova i koktel majstora, spremnih za deset dana nezaboravnih zalogaja i opuštene atmosfere u hladu parka, uz miris mora, glazbu i druženje do kasnih večernjih sati. Na prvom Burger Festivalu Vodice sudjeluju Institut za burgere by Mate Janković, Chef’s burger by Ivan Pažanin, Street Food by Tom Gretić, Hermanos Originals, Gara Burger House i Central Bar.
Glazbeni program festivala:
09.07. - Kuzma & Shaka Zulu (21h)
10.07. - Beats & Buns, DJ Manta (20h)
11.07. - Revision party, CRO x International Hits (20h)
12.07. - J-Lo Duo (20h)
13.07. - Trio Vinyl (20h)
14.07. - House Sunset, DJ Alvize (19h) / 1. Polufinale Svjetskog prvenstva (21h)
15.07. - Moonlight Social, DJ Gala (19h) / 2. Polufinale Svjetskog prvenstva (21h)
16.07. - Summer Vibes, DJ Dadoo (20h)
17.07. - Sunset Grooves, DJ Pepi Jogarde (20h)
18.07. - Funk & Disco, DJ Duje (19h) / Utakmica za treće mjesto (23h)
19.07. - House Therapy, DJ Marco Ladišić (19h) / Finale svjetskog prvenstva (21h)
Prvi Burger Festival Vodice domaćim posjetiteljima i gostima ponudit će novo ljetno okupljalište, gdje se autorski burgeri i kokteli susreću s koncertima, DJ setovima i zajedničkim gledanjem najvažnijih nogometnih utakmica ljeta na velikom ekranu.
U hladovini Starog parka posjetitelji će tako svakoga dana i večeri moći birati između različitih stilova vrhunskih gurmanskih burgera, ostati na večernjem programu i ponijeti iz Vodica još jednu ljetnu uspomenu više.
