Krapinske toplice: BadlFest no7

Izvor i foto: visitzagorje.hr

Glazbena uvertira u vrhunski program BadlFest no7 počinje u četvrtak 19. srpnja u 20 sati u središnjem perivoju. Veliko otvorenje BadlFesta poziva vas sve na večer filmske glazbe uz Nino Rota Ensemble u središnji perivoj u Krapinskim Toplicama

Program BadlFest no7 nikad bogatiji

Massimo (Official), Mia Dimšić, Nino Rota Ensemble,Ljubavnici Band, Daddy Cool Band i još mnogo toga čeka vas u Krapinskim Toplicama od 19. do 22. srpnja a ulaz je besplatan!


Program
Četvrtak, 19/7
18:30 h – Moje slike, moji snovi – otvorenje izložbe slika Đurđe Obrež, Općinska knjižnica
20:00 h – Nino Rota ensemble – večer filmske glazbe, središnji perivoj
• Servus ljeto uz Back Up Acoustic
Petak 20/7
9:30 – Prvo more – predstava za djecu, Središnji perivoj
14:00 – Stress Free Friday u Aquae Vivae
17:00 – Dječji turnir u odbojci – igralište OŠ
16:00 – Dani otvorenih vrata Etno muzeja OŠ Krapinske Toplice
21:00 – Kino park – Tabor film festival, Središnji perivoj
22:00 – Ljubavnici & Daddy Cool, Trg Aquae Vivae

Subota 21/7
Jutro u Badlovoj kavani
9:00 – Mažoretkinje Dubrovčan
9:00 – Izložba starodobnih vozila
9:30 – Crni ribar Acoustic
10:00 – Badl Trail
10:00 – Badlova biciklijada Aleja kestena
11:00 Rally starodobnih vozila
16:00 – Odbojkaški turnir (M) Igralište OŠ
17:30 – Dani otvorenih vrata Etno muzeja OŠ Krapinske Toplice
18:00 – Nogometna utakmica veterana NK Toplice: NK Grabić, Virovitička -podravska županija
21:00 – Kino park – TFF, Središnji perivoj
22:00 – Massimo & Trnje, Trg Aquae Vivae

Nedjelja 22/7
Proštenje na Mariji Magdaleni
9:30 – Sveta misa uz PO Selno i KUD Zlatko Baloković
11:30 – Druženje uz Badl Top i Kubure Male Erpenje
10:00 – Šahovski turnir OŠ Krapinske Toplice
16:00 – Odbojkaški turnir (Ž), igralište OŠ
16:00 – Badlov kulinarski kup uz Tomislava Špičeka, Toplice Hotel
17:30 – Dani otvorenih vrata Etno muzeja
18:00 – Ciklus Heferer – Edmund Borić – Andler, orgulje, Bruno Philipp, klarinet, Crkva Presvetog Trojstva
18:30 – Dječji kutak Društva Naša djeca, Trg Aquae Vivae
20:00 – Mia Dimšić, Trg Aquae Vivae
SVE DANE: SEMENTIN zabavni park